| caataboss a întrebat:

Nu imi merge youtube-ul de 7 zile!(Cand vreau sa vad un video, imi merge 3-4 secunde apoi imi zice "A aparut o eroare.Incercati din nou mai tarziu.", am incercat sa le vad cu "Internet explorer", "Opera" si "Mozila Firefox"; cu nici unul nu merge; am instalat - uninstalat - reinstalat "Adobe flash player-ul"). Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Levente_Salajean_1982 a răspuns:

Verifica data si ora sistemului de pe pc! Ziua, luna, si anul. Are legutara cu certificatele din sistem si pot influenta functionarea