| Tentacle111 a întrebat:

Am o problema cu internetul de la tableta.Pe net, youtube, etc. ma lasa sa intru numai pe Magazin Play nu ma lasa.Imi spune ca Nu E Nicio Conexiune(No Connection).Ce pot/as putea sa fac?

6 răspunsuri:
| Ibrahimovic a răspuns:

M-am confruntat si eu cu problema aceasta. Este din cauza orei si a datei. Intra la setari si vezi sa fie la zi, corecte.

| Tentacle111 explică:

+Internetul e normal albastru, ca un fel de trepte, dar al meu e gri, nu albastu.

| 20ionel20 a răspuns:

Deconecteaza=te de pe contul de gmail apoi relogheaza-te, baftabig grin.

| Tentacle111 explică (pentru 20ionel20):

Bine...dar cum fac asta ca nu stiu de unde sa ma deconectez.

| 20ionel20 a răspuns (pentru Tentacle111):

Cauta

| Iulian2122 a răspuns:

Ionel si cum poti sa te deloghezi?