| razvanel66 a întrebat:

Am o problema cu laptopul, mi-am reinstalat windowsu-l si am observat ca nu ma pot conecta la internet am internet prin Romtelecom Clicknet si ma conectez prin LAN va rog sa ma ajutati cu un driver deoarece nu stiu cum sa il iau de pe internet. Imi cere un driver dar nu il gasesc pe internet daca ma puteti ajuta cu cevabig grin va multumesc. Modul de sistem al laptopului e (sistem model) DOTS E2

2 răspunsuri:
| resemnat a răspuns:

Cand te duci la un prieten sau vecin, intri pe net si apoi intri aici http://www.realtek.com.tw/......sView.aspx

in tabelul cu drivere pentru windows in dreptul lui Win7 32/64 Auto Installation Program (SID:1428413) 6.111 ai linkuri de download (6 la numar), dai click pe unul din ele iar apoi ar trebuie sa ti se descarce driverul...

o sa.l dezarhivezi si gasesti fiesierul setup.exe!

sper ca te.am ajutat! mult noroc!

| Nesquick a răspuns:

Intra pe pagina lor. La clicknet si intreaba-i pe ei.