| Carmen_Voicu_1990 a întrebat:

Buna ziua TPU! Mi-am reinstalat pe laptop windows 7 ultimate, si acum nu ma mai pot conecta la retaua de internet wireless RDS.
Stiu ca im trebuie un driver special pe codul laptopului meu, insa nu am gasit. Am un laptop ASUS K501J MODUL: AW-785 MODEL NUMBER: AR5B95. MA PUTETI AJUTA VA ROG CU DRIVER WIRELESS? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Giuliano24 a răspuns:

E simplu, ai nevoie de un stick de memorie sau de un cd, te duci la un prieten, cauti driverul respectiv pe net il pui pe stick sau pe cd, vi acasa instalezi driverul, iti formezi reteaua de internet RDS apoi iti downloadezi singur restul driverlor (audio, video, etc.) si e gata

| IMaster a răspuns:

Aici aici toate driverele leptopului mentionat de tine! Nu uita mai intai sa bifezi tipul de Windows Instalat! Apoi downloadeaza din sectiunea "LAN" driverele si instaleaza-le!
http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=k50ij&p=3&os=29
Dupa daca poti downloada "Driver booster 2"licenta o gasesti usor pe internet pentru activa programul! Te va ajuta la gasirea si instalarea imediata a tuturor driverelor necesare rapid si usor! Succes!