| 13teodor a întrebat:

Am o problema cu laptopul,vreau sa instalez un windows, dupa ce am intrat in instalare se incarca fisierele de la windows si dupa imi da o eroare(fatal error)si imi zice ca sistemul este suspect de shut down, asa face mereu! ce sa fac va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Ai formatat hdd inainte de a incepe instalarea? Asta trebuie sa faci mai intai.

| YouNoob a răspuns:

Incearca sa faci boot de pe CD nu sa instalezi din WIN

| 13teodor explică:

Eu il instalez normal prin bios dupa ce setez limba etc. mi se instaleaza si ori imi zice fatal error or mi se inchide instant laptopul... poate fi de la sursa?