| RrEe4 a întrebat:

Am o problema cu niste casti.Cand le conectez la pc nu imi merge microfonul, insa ele se aud.Am testat microfonul la alt calculator si acolo mergeau. Daca ma puteti ajuta imi puteti da add la id:dany. el23. O zi buna!

1 răspuns:
| ALIN1al a răspuns:

Daca ai mufe si in fata atunci baga in spate iar in fata pune o mufa rupta sau.
Umbla si la setari (de ex eu am de la idt si este o setare... daca ai in fata sa se opreasca in spate, le deselectezi sa nu se opreasca nimic ) si dupa o sa ti mearga