| alexiavis a întrebat:

acum cateva zile am cumparat o pereche de casti si merge doar una. Le-am testat la alt calculator si mergeau. Sper ca puteti sa imi ziceti de ce nu merg.

Răspuns Câştigător
| Adikis a răspuns:

Cate dungi negre sunt pe mufa jack care o bagi in PC? Cel mai probabil sunt ami multe de 3 si de aceea nu iti merge. Incearca sa nu bagi mufa complet in PC, baga mufa pana la penultima treapta, sau misc-o in timp ce merge o piesa la calculator. Cel mai probabil acele casti sunt facut pentru telefon. Poti incerca si cu un telefon, acolo ar trebui sa iti mearga sigur

| alexiavis explică (pentru Adikis):

Sunt doar doua lini

1 răspuns: