| MaZGaLiCiYi a întrebat:

Am o problema cu pc-ul, cand il pornesc s incarca windows-ul si in timp ce astept sa mi se incarce celelalte programe isi da restart singur si apoi se stinge brusc.Imi puteti spune ce are? Multumesc anticipat!happy

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E virusat, necesita reinstalare

| XxRoyalxX a răspuns:

Nu cred neaparat ca sunt virusi, nu exclud aceasta varianta, dar ma refer ca s-ar putea sa fie prea multe fisiere, descarcari. etc, care ar putea sa iti incetineasca procesorul. Depinde de vechime.

| mczacky a răspuns:

Umbla in bios la temperatura

| Georgescu_Mihaela_1977 a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema cu un calculator mai vechi si de vine era dard diskul cred co sa-ti mearga daca o sa il schimbi

| Georgescu_Mihaela_1977 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema cu un calculator mai vechi si de vina era hard diskul asa ca ar trebui sa incerci cu un alt hard. Sper ca ti-am fost de ajutor

| Ionut1001 a răspuns:

Salut.cred ca e ceva cu sursa.siti ce putere are.

| valentin87909090 a răspuns:

Si eu am patit la fel...la mine era defect procesorul si se incalzea prea tare... apoi se inchidea

incearca sa pui pasta la procesorbig grin