| Alexidldvdje a întrebat:

Salut TPU!
Am o problema cu pcul, efectiv de mai multe ori mi s-a intamplat cand solicit putin mai mult procesorul sa imi iau un freeze screen permanent, adica se blocheaza imaginea, nu merge sa dau reset la drivere cu acea combinatie de taste dar nu am nici semnal audio si singura metoda e sa dau restart din butonul de pe carcasa, ce pot face?(mentionez sistemul nu e pe placa video integrata)

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Incearcă să ștergi driverul video (probabil ăsta face figuri) apoi să-l reinstalezi, original

| Alexidldvdje explică (pentru sierra1):

N are treaba cu driverul video am patit asta si inainte sa schimb placa video

| sierra1 a răspuns (pentru Alexidldvdje):

" Alexidldvdje: freeze screen permanent"

- rili?

Cu plăcere