| DSmiley a întrebat:

Am instalat windows 7 Si nu imi merge sunetul,, am instalat si driverele si tot e in regula dar nu se aude cand dau play si canta o mel se ridica sunetu acolo da nu se aude?

4 răspunsuri:
| gocops a răspuns:

Ia de undeva magic driver si o sa vezi acolo ca poate nu ai instalat chiar toate driverele, sau poate nu sunt facut pentru windows 7, astfel vei lua driverele buna

| alexs99 a răspuns:

Pentru a functiona trebuie sa intalezi codecul K-lite sau Magic Driver.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza codecul k-lite poate merge.

| ººShakeªª a răspuns:

Placa de sunet este invechita sau nu suporta windows 7... incearca alta placa de sunet, sau instaleaza XP funda