| AnotherShadow a întrebat:

Am o problema cu sunetul la PC am avut inainte windows xp Sp2 si nu imi mergea sunetu, inainte de a reinstala windowsu imi mergea... Dupa am instalat Windows XP Sp3 aceeasi problema.Iar acum am Windows 7 si tot nu imi merge sunetul + am instalat driveru de sunet si nu imi merge.
Cand intru in device manager nu imi apare sectiunea cu sonor, si cand dau la sunet imi apare No Audio Device.
Va rog ajutati-ma dau funda.

7 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Id mess sprintaroiuflorin vorbim acolo mai detaliat!

| AnotherShadow explică (pentru florin1979):

Te-am bagatu acum in lista.Da-mi accept

| Senyorul a răspuns:

Nu cumva sunt boxele stricate? poate mai trebuie sa incerci cu driverile sau sa intri pe la setari la 7 in coltul de joc din dreapta la mixer... Succes!

| AnotherShadow explică (pentru Senyorul):

La mixer nu ma lasa sa schimb volumu nimica. Boxele sunt bune le-am testat la telefonul meu

| Senyorul a răspuns (pentru AnotherShadow):

Aha... asa cunosc si eu pe cineva... oare o fi stricata placa audio? inainte mergea sunetul?

| AnotherShadow explică (pentru Senyorul):

Da inainte imi mergea chiar foarte bine.
Nu cred ca placa este stricata

| Senyorul a răspuns (pentru AnotherShadow):

Te ajuta florin pentru ca eu nu ma prea pricep...