| RazvanIlie a întrebat:

Am o problema cu tastatura de la laptop.Cand pornesc laptopu nu imi merg unele taste si anume mereu aceleasi: n m h j y u 6 7.Acestea,dar merg daca apas de mai multe ori pe una dintre ele apas mai tare mai repede in fine pana la urma daca merge una merg toate daca nu merge una nu merge niciuna.Dar vreau sa scap ca ma enerveaza.Va rog ajutati-ma Dau funda cu placere.

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ce laptop e? Ai scapat vreodata lichid pe tastatura? Poate s-a stricat circuitul si s-a dus partea aceea. Poate iti trebuie tastatura noua la el.

| RazvanIlie explică (pentru CM7YRE):

Nu am scapat pe el niciodata nimic.Este un Asus de ultima generatie si este luat in noiembrie 2012 deci nu cred ca asta at fi problema.

| Ciurea_Catalin_1977 a răspuns (pentru RazvanIlie):

Cum ai rezolvat problema?

| RazvanIlie explică (pentru Ciurea_Catalin_1977):

Era in garantie si mi-au schimbat tastatura

| Robert_Krestel_1990 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu cu un packard bell...dar daca insist is da drumu. oare de la ce o fii?

| Ciurea_Catalin_1977 a răspuns:

La fel patesc si eu cu un Asus A53U,cumparat din 2012 de nou, care poate fi problema?