| danyelos78 a întrebat:

am o problema cu telefonul meu nokiax3 Touch And Type deci problema e apas in stanga si imi aceseaza o optiune care este in partea dreapta... cand vreau sa dai pe o iconita din centru imi aceseaza alta iconita din partea dreapta... Ce e de facut? Multumesc.

3 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Simplu:Ai o setare de recalibrare pen, caut=o si rescrie setarile la pen.Succes

| danyelos78 explică (pentru traveler):

Si unde gasesc aceasta setare?:O In telefon Setari Atingere imi arata numai FeedBavkul si sa il Calibrez...

| traveler a răspuns (pentru danyelos78):

Calibrare,si apoi iti va apare in colturile ecranului o cruciulita, le atingi pe rand si apoi iti va da ok si gata problema ta.Succes