| Cotori a întrebat:

Am o problema cu televizorul. deci nu stiu de ce dar televizorul meu are ceva cu rezolutia sau nu stiu mai aexact ce ar avea. mai cateodata cand ii dau 2 pumni mai merge :)) uitati la link poza cu televizorul. scuzati de claritatea mea HD http://img.plici.ro/image/evr apropo dau funda!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ala e telvizor de dus la tara! Mai da tu pumni sa vezi cum ii scuturi filamentul la tub!

| Cotori explică (pentru K0sti):

N-am eu treaba cu rabla aia daca se strica sa se strice. eu doar am vrut sa vad de ce face asa laughing

| K0sti a răspuns (pentru Cotori):

Pentru ca are o lipitura rece...

| Cotori explică (pentru K0sti):

Lipitura rece straight face stai sa ma documentez ce-o fi aia laughing