| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un monitor Horizon pe care il am cam de 4-5 ani. Problema este ca de la un timp, in timp ce umblu pe calculator, se face ecranul negru, nu se mai vede nimic, iar ca sa isi revina trebuie sa il sting de la buton si sa il aprind din nou si face asa de cateva ori pana ramane aprins. Am vorbit cu un prieten si mi-a spus ca ar putea fi ceva grav dar nu mi-a dat mai multe detalii. Ce imi recomandati sa fac?

Răspuns Câştigător
| Kaname a răspuns:

Schimba monitoru...nu e scump. dar ca sa fiu mai sigur...am o intrebare se face ecranu negru in timp ce umbli la el sau fiind inactiv(fara sa umbli pe el)

3 răspunsuri:
| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Du-l la reparat. e stricat din interior

| Nestle a răspuns:

Pt. Daniel, se face negru cand umblu pe el.

| spad3r a răspuns:

Cupara unul nou \m/