| gIiiIolil a întrebat:

am o problema cu un PSP Go. Eu vreau sa pun niste jocuri pe el, de ex NFS Most Wanted, m-am uitat la un tutorial pe youtube, am facut totul cum trebuie, dar nu merge. Mentionez ca nu am card de memorie, PSP-ul are memorie interna. Dau FUNDA urgent!

3 răspunsuri:
| whattt a răspuns:

I-ati un card cel mai bine si ar trebui sa-ti miarga daca nu e stricat psp

| bloodandpride a răspuns:

Te-as sfatui sa cumperi un card de vreo 4 Gb, sa il modezi si apoi iti bagi cate jocuri iti pofteste inimioara.EU unul asa procedez pentru ca mi-am pierdut USb ul

| gIiiIolil explică (pentru bloodandpride):

Dar eu nu am card de memorie, da am memorie itnerna de 4 GB, zi-mi te rog cum fac