| username6667 a întrebat:

Salut TPU,am o problema cu windows-ul, am instalat "Windows 10 Technical Preview" si mi-am dat seama ca are multe "bug-uri" asa ca am vrut sa revin la windows-ul precedent, m-am uitat pe google si cand deschideam PC-ul trebuia sa-mi apara "Windows 10 Technical Preview" si "Windows Rollback", dar mie imi apare doar "Windows 10 Techincal Preview" si "Unnetbootin" sau ceva de genul. Daca stie cineva alta metoda prin care sa revin la windows-ul precedent dau funda! big grin

1 răspuns:
| Gizăz a răspuns:

Formatezi partiţia şi instalezi o copie proaspătă din ediţia pe care o aveai înainte.