| marescostin a întrebat:

am o problema cu Yahoo Mesenger. stateam pe mess si s-a blocat si l-am inchis dupa acea cand am vrut sal deschid mi-a aratat o eroare cu instalation may fix this problem. si cand vreau sa-l reinstalez imi da aceas eroare in timpul instalarii indiferent de unde l-as descarca, ajutati-ma va rog! Funda plus vot. va rog mult ajutati-masad

Răspuns Câştigător
| MnereaDarius a răspuns:

Ai putea sa instalezi o versiune diferita de cea incercata de tine. Recomand Versiunea 9.0. Inainte de aceasta, incearca sa dezinstalezi versiunea curenta Yahoo Messenger, sau sa stergi manual folderul 'Messenger' din Program Files/Yahoo!/.
http://www.go4it.ro/download/internet/yahoo-messenger-9002152-4116203/

2 răspunsuri:
| marescostin explică:

Multumesc tuturor! Si da la o versiune mai veche mergehappy

| valentyiyin a răspuns:

DA. Incearca sa il dezinstalezi si sa instalezi apoi o versiune mai buna si iti merge