| StrujanS a întrebat:

am o problema. De cateva zile calculatorul meu nu mai are net, dar eu am router. Am inca un calculator, dar acolo ii merge netul. Cand intru pe un browser oarecare si dau pe orice site imi apare ca dnsul a esuat. Dar conexiunea o am de 100 mbps, zilele trecute parca umblasem la ceva acolo. dar nu stiu ce sa fac ca sa-mi revina netu la loc.

Ajutati-ma! Dau funda!

1 răspuns:
| tteo92 a răspuns:

Salut!
Nu prea pot fa-mi fac o idee de ce ar putea fi acol, pentru ca nu am vazut care e situatia, dar ca sa fie mai simplu pentru tine si daca tot zici ca ai umblat la ceva, inseamna ca nu e de la placa vide, e de la setari.
Dai doar un system restore cu data de dinainte sa nu mai ai net si ai rezolvat problema.
Bafta!