| cosminutz98 a întrebat:

Am o problema. Deci mi-am instalat windows-ul de curand si acum nu imi merge internetul pe browser.Am incercat pe explorer, mozilla, opera, chrome si nimic. Cu toate acestea pot juca SAMP (joc online) fara probleme. Va rog sa imi raspundeti daca ati trecut prin asa ceva, sunt disperat.

3 răspunsuri:
| NevastuicAaA a răspuns:

Verifica data si ora sa fie setate corect. De obicei problema aceasta apare la setari incorecte.

| Fatamuntilor a răspuns:

Incearca o reserare la modem
Undeva pe modem ar trebui sa existe un butonas.Il apesi lasi cateva secunde si apesi din nou. Ledurile ar trebui sa aprinda treptat si sa mearga

| Matyezda a răspuns:

Eu cred că ar trebui să te uiți la permisul browserului, dacă are permis să utilizeze internet.
După mine, e foarte greu. Dar după câteva prieteni, e cel mai simplu lucru.