| VisezCuOchiiDeschisi a întrebat:

Astazi am incercat sa-mi descarc un nou browser.Am constatat ca nu se poate descarca si nici sterge vreun program din calculator.Imi da o eroare in care imi spune ca nu am acces la stergerea lor.Ei bine,am incercat sa descarc browserul Google Chrome atat de pe Internet Explorer,cat si de pe Mozilla si Opera, care functioneaza foarte greu.V-as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta! Va multumesc si ofer funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Esti logata cu un cont de administrator pe acel calculator? posibil ca esti cu un cont limitat si de asta nu-ti da voie.

| Demonull a răspuns:

Eh..hai sa nu ne mai complicam.un reinstal windows si ai grija sa iti instalezi doar un browser poate calculatorul tau nu e asa de ''performant'' incat sa mearga cu 2, 3. iar internet explorer nu ca e demodat dar merge foarte greu pe orice calculator happyalege mozila sau google chrome

| VisezCuOchiiDeschisi explică (pentru Demonull):

Am reusit intr-un final sa rezolv problema, ramand la Opera.

| Demonull a răspuns (pentru VisezCuOchiiDeschisi):

laughingok,ok.