| Asazuky a întrebat:

Am o problema...eu folosesc ca browser Opera si pana acum nu am avut nici o nedumerire, dar ieri, am incercat sa bag niste date intr-un joc in browser (The West), de fapt acele date trebuiau neaparat bagate caci era o problema de la ei, ceva gen javascript: AjaxWindow.show("quest_employer",{employer: 'east2', x: 48, y: 642}, 'east2'); void(0)... ei si pentru asta trebuia sa apas Ctrl+Shift+K pentru a deschide nu stiu ce consola si a baga acolo aceste date, dar aici la Opera, apasand aceste minunate 3 taste, mi-a aparut alta chestiuta sa fac nu stiu ce cont de Mail pe Opera, prima data nu am bagat de seama si am completat tot pe acolo cu id si parola. Ei acum ma sacaie din 3 in 3 min cu o eroare:"Authentification Failed" zice ca parola sau username-ul is gresite, desi stiu ca am scris corect.Nu asta ar fi problema, ci faptul ca nu stiu cum sa scap de contul asta, e foarte enervant m-am uitat pe acolo sus in bara la Mail, dar nu stiu cum sa-l sterg sau macar sa nu ma mai sacaie cu acea eroare din 3 in 3 min.Cat despre acea problema in The West, am rezolvat-o pana la urma folosind Mozilla happy Dar am ramas acum cu aceasta si vreau neaparat sa o rezolv caci m-am obisnuit destul de mult cu Opera, de fapt imi merge cel mai bine si nu prea vreau sa renunt doar din cauza acestei probleme stupide. Ms anticipat! (Dau fundita!)

1 răspuns:
| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Salut! Si eu cred ca Opera e cel mai bun (il folosesc chiar acum)
Poti sa-l reinstalezi. Daca nu sti cum uite cum :
1. TE duci in panou de control (control panel) pentru a intra in el da pe start.
2. Da pe Adaugare si eliminare programe
3. Cand gasesti programul Opera dai Elimina
4. Faci dezinstalarea si-l instalezi din nou happy Funda?