| KillerXP a întrebat:

Am o problema grava. Am un telefon samsug Galaxy s5301 pocket. Totul era ok pana am luat cardul de memorie si l-am bagat in PC sa scot niste poze. Apoi, cand pun cardul inapoi in telefon din 450 melodii mai am 50!sad. Am intrat in extsdcard si din toate folderele mai aveam doar unul numit"Lost.dir". Am observat in acest folder toate chestiile pe care le aveam mai ales muzica.dar intr-un alt format si nu le pot deschide nicicum.
O rugaminte am. ajutati-ma sa imi recuperez tot ce aveam pe card daca se poate. Dau funda+vot!
Multumesc

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Scoate cardul afara din telefon. nu baga date pe el. il pui in pc si folosesti un program de recuperare de date. cel mai bun e ontrack easy recovery. nu e free, insa probabil ca il gasesti. in you tube sunt tutoriale ca sa vezi cum trebuie sa il folosesti.

| KillerXP explică (pentru gelu1970):

Cu acest ontrack pot recupera fisiere muzica si pozele gratis de pe el?

| gelu1970 a răspuns (pentru KillerXP):

Bineanteles ca poti. insa trebuie sa gasesti programul activat. nu stiu daca versiunea de proba te lasa sa recuperezi.

| Silviutzu_Mixatu_1958 a răspuns:

Nu se mai poate recupera.