| Mahu a întrebat:

Am o problema la monitor: se vede pe font verde si de azi albastru! Am miscat si mufa si tot nimic... Ce ar trebui sa fac? Dau fundtia astept raspunsuri! Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Cred ca din cauza ca s-a magnetizat, ai tinut vreun magnat langa el prea mult timp...asa am patit si eu, si cand incolo avea volanul magnetlaughingcand l-am luat instantaneu si-au revenit culorile, dar daca-l tii prea mult se defecteaza si nu-si mai revine.

| cosminel_5994 a răspuns:

Eu cred ca e ceva din monitor.
.incearca sa-l schimbi...
. daca nu vezi ca s-ar putea sa ai niste butoate jos la monitor mai regleazale...
. contrast etc.