| Legend123 a întrebat:

am o problema la net. Deci ieri am dat un Restart la calculator si nu a mai mers netul. Deci m-a conectează la net dar nu merge absolut deloc. Se aprinde Luminița in spate si arată ca e conectat dar nu merge. Am chemat pe cei de la rds ( de acolo am netu ) si au spus ca nu merge făcut ca trebuie sa reinstalez windowsul. Si m-a întrebam dacă știe cineva alta modalitate simpla sa i-l repar sad funda happy

1 răspuns:
| AdycuThebest a răspuns:

Pai ii ca sa scape ti.au spus sa rinstalezi incodata windowsul...mi.s-a intamplat si mie odata faza asta