| Jonas_1797 a întrebat:

Acum 10 minute mă jucam la LFS ONLINE,cand deodată mă trezesc ca mă da afara de pe server...mi-am dat seama ca a picat netul... I-am dat un restart la pc,am conectat din nou netul,mi-a mers,am intrat in joc, pe același server, m-am jucat vreo 4 minute, si iar m-a dat afara de pe server. Dupaia i-am dat un restart iar la pc...si am observat ca beculete din spate de la placa de rețea mi se aprindeau in continuare...pana mi se încărca Windows-ul, de acolo nu mai mi se aprinde beculetele, si nici numai imi merge Netulsad Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Reinstaleaza driverul placii de retea, daca nu merge inseamna ca s-a ars placa de retea si ai nevoie de alta.Ca sa te convingi ca e placa de retea 100% reinstaleaza windowsul.

| Darcos a răspuns (pentru Intruder19):

Omule bun, ii ceri omului sa-si schimbe placa numai ca sa vada daca e 100%?
Fara sa ii spui si tu "Salveaza datele alea"...
Nu mai spun nimic! CENZURAT

| Darcos a răspuns:

Si cum vorbesti cu noi

| ġคвÿ a răspuns:

Cea mai buna idee este sa suni la firma de la care ai loat netu sa-i zici satil faca.
ma refer la la aia cu becelete.

asta-i cea mai buna idee,, problema e mrg pc?