| CristiSlash a întrebat:

Am o problema la pc pe care nu stiu daca o sa o intelegeti. La pc am conexiune rds prin cablu.Bun,ma conectez,intru in Google Chrome si dau pe o pagina, de exemplu pe facebook.Si imi intra intr-o pagina (192.168.1.1). Intro casuta cu portocaliu scrie "User Login" iar mai jos imi cere parola. Din cate am inteles e vorba despre router de wireless iar eu trebuie sa pun parola de la el.Dar treaba ciudata este ca eu nu am nici wireless si nici routerlaughing Nu pot intra pe nici o pagina. Va rog sa ma ajutati. Fundita happy

2 răspunsuri:
| blaablaablaaa a răspuns:

Hmm. ciudat laughing Dar tin minte ca si mie mi s-a intamplat inainte sa imi cumpar wireless, si am dat X sau ESC la aceea parte si a mers laughing, daca nu merge asa, incearca sa pui:
Username: admin
Pass: admin
Vezi daca merge, astept un reply.

| CristiSlash explică (pentru blaablaablaaa):

Nu merge...Am tot scris parole dar nu merg.Am cautat si pe toate paginile, forumuri despre calculatoare dar nu am gasit nimic.Am reinstalat si windows-ul de doua ori dar degeaba.