| Han_Bogdan_1999 a întrebat:

..am o problema la tableta e-boda x80l...cand vreau sa o pornesc tot ecranul este negru! Funda*

6 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Trebuie resetata. Vezi ca ai un buton pe spate

| David_Pop_Daniel_1996 a răspuns:

Inchide-o si redeschide-o daca problema persista si iti este in garantie sti restul.Iar daca nuwinking...

| stefanrkv a răspuns:

Cred ca este de la display..are scurt circuit

| gigro1998 a răspuns:

Cel mai probabil nu mai merge display-ul sau are un scurt circuit ori te-a lasat vreo piesa. Ar fi bine sa o duci la un specialist macar sa iti spuna ce are

| tigrutss a răspuns:

Cauta pe ea, trebuie sa scrie undeva "reset". e un mic punct acolo, bagi un bold sau cv si ii dai force reset apasand butonul ala...vezi daca merge!

| furiengajik a răspuns:

Trebuie so duci la un magazin de reparati