| Somberヅ a întrebat:

Am o tableta E-Boda X80L Supreme de 4 zile, ma joc pe ea toata ziua, iar noaptea o las la incarcat.Astazi,cand sa o pornesc,imi apare logo-ul de la Android,alb si ramane asa ecranul,orice i-as face. Daca o sting,si o pornesc din nou, tot asa arata.Stiti de ce?

Răspuns Câştigător
| dinucristian2000 a răspuns:

S-a stricat da-o inapoi si spune-le sa iti dea alta e mai bine asa.

1 răspuns:
| ÄndrëÿCoolZ a răspuns:

Din cate stiu eu o tableta, un telefont etc, se poate returna in primile 15-30 de zile! O sa iti dea bani inapoi sau chiar mai bine iti da una noua!