| Bst_Nicu_1995 a întrebat:

am o problema la un pc Dell 630i ddr2. E un pc super Ok pentru ce am nevoie. Dar de la un timp se blochează într-un fel aparte fata de alte pcuri. Problema e ca dacă am crom + altceva se blochează fără sa îți dai seama deoarece mouseul merge perfect, pot sa intru in start dar nu mai merge nici o comanda. Iar dacă ii dau Clik dreapta și oricare din opțiuni rămâne fereastra acolo blocată. Pentru început am instalat iar windowsul org mycrosoft am schimbat ssdul, am schimbat pasta termo la toate placa video+procesor și sta la 45 gr c nu are ovc făcut. Am făcut și uploade de BIOS, după cum vad e o problema de procesare dar nu am idee de la ce e. Procesorul e un quad core de 2, 66mghz

1 răspuns:
| xoox a răspuns:

Ce windows ai... Dacă cumva ai windows 10 pe acel procesor normal ca o sa iti meargă nasol