| PiatrăAscuțită a întrebat:

Am o problema legata de German Truck. Cand vreau sa intru pe German Truck, imi apare ecranul albastru 2-3 secunde,dupa brusc se stinge monitorul,si ledu' de la el palpaie, ca si cum ar fi stins. De la ce e? Am verificat confuiguratia si se potriveste cu cerintele recomandate. Stiti de la ce e? Si cum pot rezolva? Dau FUNDA!

3 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Ce fel de calculator ai? Ce fel de procesor ai? Este posibil ca jocul aceasta nu se potriveste cu calculatorul tau! exista calculatoare destinate pentru jocuri si internet, cu procesorul AMD dual Core si placa video destinata NVIDIA!

| Danciu821 a răspuns:

Inseamas ca calatorul tau are probleme

| PiatrăAscuțită explică (pentru Danciu821):

Ce probleme? Pana acum cateva zile mergea perfect.