| maryan12gl a întrebat:

Am o problema legata de semnalul WI-FI. Deci detin un smart-tv de la Samsung si cand il pornesc nu-mi merge netul pe telefon (Karbonn Sparkle V),inainte mergea dar de cateva zile nu mai vrea, mentionez ca daca ma conectec prin ecran wireless la el atunci merge dar altfel nu merge, doar daca il inchid.La alte device-uri merge dar la acest telefon nu. CE pot sa fac?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este defect telefonul va trebuii sa il duci la un servis reparatii telefoane, poate trebuie resoftat.