| sarcadum a întrebat:

Salut tpu...am o problema mare
ok deci problema mea este urmatoarea:cand incerc sa ma conectez la contul meu adsense imi zice asta"Vă mulţumim pentru interesul manifestat faţă de Google AdSense. În timp ce examinam solicitarea dvs., am observat că informaţiile contului corespund unui cont AdSense aprobat asociat cu bododbd@yahoo.com. Întrucât politicile noastre nu permit existenţa conturilor multiple, nu putem accepta noua dvs. solicitare momentan. Cu toate acestea, nu uitaţi că puteţi utiliza codul de anunţ din contul dvs. pe orice site care respectă politicile noastre de produs. Aveţi următoarele opţiuni:
Dacă aţi uitat parola contului dvs., accesaţi această pagină. Vom colabora cu dvs. pentru resetarea parolei.
Dacă nu vă puteţi conecta la contul dvs. AdSense sau nu puteţi schimba adresa e-mail asociată acestuia, putem să închidem contul dvs. existent şi să deschidem un nou cont asociat solicitării trimise de curând. Setările, rapoartele sau veniturile mai mici de 10 USD (sau echivalentul în moneda locală) din contul închis nu vor fi transferate în noul cont şi nu vor fi plătite, conform Termenilor şi condiţiilor AdSense. De asemenea, va trebui să înlocuiţi codul de anunţ actual de pe site cu codul generat din noul cont. Pentru a continua procesul, accesaţi această pagină." am mai avut un cont cu adsense.dar l-am sters si nu ma mai pot conecta la acel cont deoarece este sters...ce as putea sa fac help me

2 răspunsuri:
| VladSpita a răspuns:

?

| VladSpita a răspuns:

Fffffffff