| Cătălina1115 a întrebat:

Buna! Am un cont de Tik tok pe care am activat in trecut Autentificare prin 2 factori, iar ulterior mi s-a furat telefonul și nu mai am acel nr de telefon pe care sa primesc codul.
Știu contul și parola și am acces la emailul asociat contului, dar nu și la nr de telefon. Cum ma pot conecta?

2 răspunsuri:
| Sistemulxxl a răspuns:

Mergi si anunta operatorul retelei de telefonie sa iti elibereze alta cartela. E gratuit.
Sau nu cumva e contul altcuiva si vrei sa-l spargi?

| Cătălina1115 explică (pentru Sistemulxxl):

E contul meu, și am încercat varianta ta să merg la operatorul de telefonie mobila ca sa mi pot recupera iCloud ul care și el avea funcția asta activata și nu mi dă o noua cartela pana nu demonstrez adresa, eu fiind in UK. Și nu am cum.
Îmi trebuie o alta varianta, am trimis mail și la cei de la tik tok dar nu am primit niciun răspuns