| tudoseion a întrebat:

am o problema mare pentru mine...Nu mai pot intra pe yahoo deoarece nu mai este valid contul de yahoo pentru ca nu am mai intrat de foarte mult timp pe el.Ce pot sa fac? sa folosesc id.ul acela iar am niste poze cu mine de cand eram mic si rad totii de mine si vreau sa scap de ele si de facebookul ala dar nu pot intra din cauza contului de yahoo.

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nimic!

| Raluka133 a răspuns:

Tu te conectezi prin mess? Incearca sa intri pe pagina yahoo...si sa te conectezi de acolo :3

| tudoseion explică (pentru Raluka133):

Raluca nu pot sa ma conectez deloc deoarece contul a fost sters pentru ca nu am intrat pe el.Raluka ai facebook imi parii draguta...

| Cry_Crysty_1995 a răspuns:

Numai poti, la fel am patit si eu acum 2 ani, cei de la yahoo sterg id`urile care nu sunt folosite o perioada (2-3-4 luni) utilizatorii yahoo`ului sunt foarte putini acum, iar intretinerea retelei de socializare costa foarte mult (plata host, memorie fiecare id/email, etc.) si de aceea id`urile care au o inactivitate mai mult de 3-4 luni va fi sters happy