| Walkerr a întrebat:

Am vrut sa ma conectez pe o adresa mai veche de mail.
Am introdus adresa si parola. Din cauza ca nu am accesat contul de mult timp cei de la yahoo ma pun sa completez un numar de telefon pentru siguranta contului ( problema este ca acel numar nu-l mai am de mult timp si nici macar nu-l mai stiu ). Vreau sa modific numarul de telefon cu cel actual si nu stiu cum sa fac.

1 răspuns:
| Andrei_Nicola_1990 a răspuns:

Eu îmi amintesc că urmează să îți ceară o dovadă ( ex dacă numărul nu mai funcționează sau daca ai trecut în ajută rețea ceva de genul), în schimb dacă nu ai vreo metoda de securitatea ȘI MAI PUTERNICĂ cum ar fi generatorul de coduri din aplicația mobilă sau amprenta nu ai nicio metodă de recuperare.