| crissu09crissuletz a întrebat:

am o problema, mi-am creeat un cont pentru youtube si dupa ce m-am deconectat si am conectat iar contul nu merge spune ca numele nu este bun cum pot sa-mi recuperez contul

Răspuns Câştigător
| vlad20003 a răspuns:

Nu poti sa il recuperezi, si eu am avut un prieten carui i sa mai intamplat asta, eu zic ca cineva a folosit un hack ca sa iti schimbe numele. FUNDA pentru un amarat de eu?

| crissu09crissuletz explică (pentru vlad20003):

Da mersi mult dar am reusitam sunat la rom-telecom si mi-au facut ei!

1 răspuns: