| nicaseby a întrebat:

Salut TPU,Am o problema,mi-am cumparat un router de wireles si nu folosesc cd-ul ca stiu ca nu e bun, intru pe site-ul :www.tplinklogin.net...dar cand dau la wan imi cere acolo ip
adress si parola... de unde sa le iau?

P.S:Funda

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

"router de wireles"...cume aia? In ce limba e asta?

http://www.epasystems.ro/cum-se-configureaza-un-router-wireless/

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In carte scrie fiecare pas care trebuie sa-l faci, foloseste cd, de une sti ca nu e bun?

| nicaseby explică (pentru RAY):

Pentru ca mai multi prieteni ai mei au si nu au folosit cd ca au zis ca nu e bun.