| SMaster a întrebat:

Am o problema nu imi mai merge touchpad-ul de la laptop apare un beculet portocaliu sus in stanga si nu merge sa il mai misc... Va rog spuneti-mi ce sa fac nu are nici o luna 2 saptamani sad Ajutati-ma va rog frumos! Jucandu-se un prieten mai mic a dat cred ca pe un buton si numai merge. AJUTATI-MA!

2 răspunsuri:
| IamPharell a răspuns:

Ai putea sa ne spui si ce model de laptop ai? Ca poate beculetul protocaliu este la wifi sau de la bateriehappy Si nu exista pana acum ca pe un pc sau laptop sa se apase pe un buton si sa nu mai mearga tastatura sau mousul, ex-touchpadul

| SMaster explică (pentru IamPharell):

Gata am rezolvat. Era dezactivat happy Oricum multumesc ca te-ai interesatwinking