| JoseCallejoNNn a întrebat:

Salut TpU...am o problema. Nu stiu pe unde am umblat dar cand incerc sa ma joc ceva pe full screen, imi apare imaginea cu niste dungi verzi, dese.Nu ma pot juca decat pe widescreen.Am incercat sa fac poza s-a va arat, insa in poza iese normal(fara dungi) FUNDAA!

6 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Iti spun eu ce are:nu ai setat rezolutia corecta la joc, e o chestie evidenta si simpla de facut! Funda?

| Sheldon a răspuns:

Reinstaleaza-ti driverul placii video, sau faci un update

| LoveTenis a răspuns:

Poate nu ai instalat corect driver-ul de la placa video sau poate ii devina jocul sau orice legat de placa video!

| vega358 a răspuns:

DU-TE la un specialist in PC-URI... MULTA BAFTA. FUNDA?

| Nicu9715 a răspuns:

Poate sa fie de la Driver sau chair pot aparea artefacte(probleme hardware)la placa video, ar trebui sa te duci la un service si vezi ce itit spune

| JoseCallejoNNn explică:

Problema e ca dungile verzi apar doar unde este CULOARE NEGRU....ciudat