| JoseCallejoNNn a întrebat:

Salut TpU...am o problema. Nu stiu pe unde am umblat dar cand incerc sa ma joc ceva pe full screen,imi apare imaginea cu niste dungi verzi, dese.Nu ma pot juca decat pe widescreen.Am incercat s-a fac poza s-a va arat, insa in poza iese normal(fara dungi) FUNDAA!

2 răspunsuri:
| SnizRadu a răspuns:

Buna. Vezi sa nu ai praf pe procesor sau problema poate fi de la placa video.
Totusi verifica daca este praf in interior, agraveaza destul de mult. Bafta