| ionucmarele a întrebat:

am o problema. Tableta mea Allview alldro speed are ceva problema....Am cumparato de la emag.Am vazut programul pick-up and return si acolo scrie caci ca sa tio repare gratuit trebuie sa ai certificat de garantie de la Dante international.Eu am certificat de la visual fan firma Allview si pe factura scrie distribuitor Dante international.Deci ce sa fac unde trebuie so trimit la eMAG sau la visual fan.Am cumparato de la eMAG deci service lor ar trebui sa mi-a repare nu?

Răspuns Câştigător
| sebykes a răspuns:

Poti sa il trimit la Emag. Daca nu ai o foaie care reprezinta garantia produsului, poti sa folosesti factura pentru a face dovada achizitionarii de la Emag si sa returnezi produsul daca nu au trecut 30 zile de la achizitionare.

| ionucmarele explică (pentru sebykes):

Au trecut 30 de zile atunci ce fac?

1 răspuns: