| david1234kerti a întrebat:

Salut TPU,am o problema, telefonul meu, un Sony Ericsson xperia x10 are android de 1.6 si eu vreau sa ii fac update, dar problema e ca eu am descarcat android de 2.3 sa ii fac update, dar mai intai trebuie sa am android 2.1 casa pot sa ii fac 2.3, dar cum fac rost de versiunea 2.1?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu nu stiu ce ai descarcat tu, dar sigur nu faci bine, si aprca vad ca ai sa strici ceva. Tu nu trebuie decat sa descarci Sony Ericsson update serice si sa instalezi soft-ul direct. Ma rog, ala instaleaza. Daca nu te descurci, pm.

| david1234kerti explică (pentru sltlp):

Ok,poti te rog sa imi spui pas cu pas cum sa fac update?

| sltlp a răspuns (pentru david1234kerti):

Da-mi un id de messenger si te ajut dupa. Dar asta de la 8 si jumatate seara pana pe la 10 si putin sau in weekend. Eu nu stiu cum ai stat cu 1.6 cand sunt si versiuni neoficiale, d ar in fine. astept id de mes.

| sebidragan a răspuns:

Descrca pc companion