| Gheorghe_Marian_1997 a întrebat:

Am o problema uriasa.De fiecare data cand incerc sa downloadez fisiere, acestea mi se opresc practic la 99 %. De exemplu daca un fisier are 1.8 Mega, mi se stopeaza la 1.7 Mega iar dupa cateva minute imi apare,, Nu poate reusi - Eroare de retea".Am windows XP si mi se intampla asta pe orice browser.Am reformatat cu alt windows XP si se intampla la fel.Am router wireless(poate asta e problema). Cine cunoaste, rog sa ma ajute.Dau Funda! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Costel_Alecu_1985 a răspuns:

Este din cauza la wireless de aceea dar si pe cablu face la fel poate o fi si din cauza la antivirus ca la mine asa face