| ovi89 a întrebat:

Am si eu o problema cu un router wireless. Laptopul, si alte dispozitive pe care le folosesc primesc internet prin wireless, dar cand incerc sa conectez prin cablu de internet routerul la un PC imi apare eroare 678 (the remote computer did not respond. For more information...etc. ). Stie cineva care ar putea fi problema? ...multumesc anticipat

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Posibil placa de retea defecta!

| ZeroDiferit a răspuns:

Ai cumva windows xp?

| ovi89 explică (pentru ZeroDiferit):

Da, e windows xp sp2, am facut si ultimul update la placa de retea, dar tot nimic

| ovi89 explică (pentru ZeroDiferit):

Xp sp2 si update la placa de retea..tot nimic