| Vadastreanu_Ionut_1998 a întrebat:

am o problema. vr sa filmez cu fraps si imi filmeaza doar 30 sec. uitati si dovada: http://www.youtube.com/watch?v=TWRdmKBaDuE&feature=share

si eu as vrea sa filmez mult..peste 30min cum fac? am cea mai noua versiune de Fraps. trebuie sa instalez ceva? spuneti-mi sau dati-mi un video cu un tutorial dai Funda! :P (Plz Ajutati-ma)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iti trebuie licenta daca vrei sa filmezi mai mult! Fraps nu e mokka! Dupa ce il activezi cu licenta filmezi tot hardul.

| Vadastreanu_Ionut_1998 explică (pentru neluL):

Din pacate. l-am luat moke. este o alta versiune identica cu crack cu totwinking filmez cat ma tine Hard-ulwinking

| neluL a răspuns (pentru Vadastreanu_Ionut_1998):

Ei...ai vazut ca te descurci! big grin