| david4889 a întrebat:

Am o tableta DEVO EVODROID WIO si imi apare la setari,, rata de utilizare a datelor wifi`` si de pe 19 ianuarie pana pe 16 februarie. De pe 16 februarie nu imi mai merge netul. Trebuie sa imi iau router sa ce? va rog ajutati-ma. dau vunda + vot

Răspuns Câştigător
| robandu99 a răspuns:

Salut..in primul rand rata de utilizare a datelor e cu totul altceva.adica nu are legatura cu netul ci cu datele folosite de aplicatii. daca nu ai net intra te rog la setari-Wi-fi si cauta o retea. daca o gasesti si este nesecurizata poti sa navighezi pe net sau daca ai tu modemul tau propriu de internet pe care sa il folosesti doar tu si tableta ta este compatibila cu el(adica se poate conecta la modem) atunci ai la dispozitie interentu
. Daca nu ai inteles sau daca ce ti-am spus nu are tableta ta intreaba-ma..salut!