| ALex_Alyy_1997 a întrebat:

Ajutor TPU...
acum cateva zile mi-am cumparat o tableta evodroid 7.1 de la devo si mi-am pus un model ca sa blochez tableta ..si am uitat modelul si nu stiu ce sa fac ca nu merge sa ma conectez cu contul de google.
daca exista o cale de a o debloca fara sa o duc la service
Va rog foarte mult sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| KazNNNeT a răspuns:

Mai jos de contul Google ar trebui sa ai meniu pentru pin de siguranta, exact sub cele doua campuri pentru contul google. cauta mai atent, daca nu ai acel meniu, te duci la service.

4 răspunsuri:
| KazNNNeT a răspuns:

Da exista, cand ai pus modelul ai introdus si un pin de rezerva daca il stii apasa pe butonul " am uitat modelul " si il introduci si in momentul acela modelul dispare. Daca nu stii pinul de rezerva te duci la servicewinking

| ALex_Alyy_1997 explică (pentru KazNNNeT):

Daca dau pe "am uitat modelul" trebuie sa completez cu contul de gmail si parola...dar nu pot deoarece nu pot porni wi-ficrying

| KazNNNeT a răspuns (pentru ALex_Alyy_1997):

Mai jos de contul Google ar trebui sa ai meniu pentru pin de siguranta, exact sub cele doua campuri pentru contul google. cauta mai atent, daca nu ai acel meniu, te duci la service.

| baero a răspuns:

Daca nu merge cu contul google NU AI CE SA II FACI, ori te uiti la ea, ori o duci in service.Ce te-a venit sa ii pui cod?

| ALex_Alyy_1997 explică:

Ba.tu esti prost? nu vezi ce am intrebat eu si ce raspunzi tu?