| Mr14Anonim a întrebat:

Am o tableta Odys Loox ( http://www.cel.ro/......oid-2.3-l/ ) caruia display-ul este spart si touch-ul nu mai merge. Pot sa o rezolv? Cat m-ar costa? E tableta fratelui mai mic si as vrea sa i-o repar. Am de asemenea si un mp4 Yarvik PMP400 caruia nu ii functioneaza touch-ul. Pot sa il rezolv?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Sincer cred ca poti sa iti iei gandul de la ele. Dar ca sa nu fiu rau, incearca sa le trimiti un mail celor de la odys si sa ii intrebi ce model este diplay-ul de pe respectiva tableta. Asa o sa poti sa cauti pe anumite site-uri piese de schimb(daca ai noroc, o sa gasesti).