| YrYn3l a întrebat:

Am o unitate HP Compaq Windows 7 si atunci cand navighez pe Google, Mozilla etc si sunt simultan pe mai multe file (pe care nu neaparat redau un clip video sau vreo muzica) pur si simplu ecranul se face tot negru, in 5 secund isi revine, iar jos in stanga imi apare urmatorul mesaj:
Display driver stopped responding and has recovered.
Display driver ATI Radeon Family stopped responding and has successufully recovered.
Habar nu am ce sa ii fac.De cand se intampla asta totul merge mult mai greu.Si pe internet si orice as face pe el merge mai greu ca inainte.

Răspuns Câştigător
| SasNetRomania a răspuns:

Este problema de drivere, pentru a putea fi ajutat avem nevoie de mai multe detalii, model video, si ce sistem de operare folosesti.
http://support.amd.com/en-us/download
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| YrYn3l explică (pentru SasNetRomania):

Tocmai te-am adaugat la lista de mess. Astept accept-ul tau.

| SasNetRomania a răspuns (pentru YrYn3l):

Done.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa faci un update la driverele video sau deschide carcasa si incearca sa impingi placa video mai bine in slot.Ce cablu ai Hdmi Dvi sau Vga? incearca alt cablu. am avut aceeasi problema si era din cauza ca placa video este prea grea si pleca din slot usor si tragea si memoriile (Gigabyte R9 280x OC)

| 8imal a răspuns:

Fa-ti un scan cu malwarebytes iar daca esti curat reinstaleaza driverul placa video